KemerOnline Kemerburgaz-Göktürk Bölgesi İnternet Çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri .:: kemeronline - Web Site Tasarım Yazılım ve Danismanlik Hizmetleri ::.

Kemeronline E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret nedir?

Ürün, hizmet ve bilgi akışı içeren her türlü ticari işlemin internet ortamında yapılması E-Ticaret olarak adlandırılmaktadır.
E-Ticaret, işletmeler için bir tanıtım veya satış kanalı olmaktan öte gelişmiş online tedarik sistemi, lojistik, yeni fırsatlar, yeni iş olanakları, zaman ve para tasarrufu, yeni hizmet anlayışı demektir.

Kurumlar açısından Internetin hızlı gelişimine kayıtsız kalmak imkansız hale gelmiştir. Bütün alanlarda uygulamalarını internet ortamına taşıyabilen kurumlar rekabette bir adım önde olacaklardır.

E-Ticaret'in avantajları

  • Müşterilerinize yeni ve aynı zamanda yenilikçi şekillerde ulaşabilirsiniz,
  • Tüketicilerin istenen ürün çeşitliliğine ve fiyat farklılığına daha kısa sürede ulaşabilmesi, dolayısıyla müşteri memnuniyeti ve sadakatı sağlarsınız,
  • Küresel pazarda sesinizi duyurabilirsiniz,
  • Satışlarda daha geniş bir potansiyel kitleye ulaşırsınız,
  • Online tanıtım ve reklamlar sayesinde müşterilerinizin dikkatini daha kolay çekersiniz,
  • Güvenli bir şekilde yüksek hacimde satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz,
  • Çalışanlarınızın ve işinizin verimliliğini, buna bağlı olarak da karlılığınızı arttırabilirsiniz,
  • Dağıtıcılar ve tedarikçilerle etkili bir kanal yaratır maliyetleri düşürebilirsiniz(B2B),
  • Etkinliğinizi artırabilir, zamanı optimum kullanabilir, böylece kaynaklarınızı verimli kullanabilirsiniz,
  • Yatırımlarınızın en üst düzeyde geri dönmesini sağlamak üzere sitenizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

E-Ticaret Hizmetleri

Kemeronline değişen iş yapış şekillerine, E-Ticarete geçiş ve uyumluluğunuza yönelik çözümler sunmaktadır. Bu alandaki değişimin sizi nasıl etkileceği ve nasıl yaklaımlarda bulunulması gerektiğine dair tespitlerle işe başlamak gerekir. Kemeronline bu konudaki tecrübesiyle danışmanlıktan başlayarak e-ticaretin sunduğu risk ve imkanlar konusunda şirketinize yol gösterir. Yapılacak analiz sonuçlarına göre gereken altyapıyı bu analiz ve araştırmaların izinde size özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kurar.

B2B, B2C, B2E kapsamındaki uygulamaların geliştirilmesinde mevcut geliştirme araçlarımız ve bugüne kadar oluşan kütüphanemiz ile uygulamaların devreye alınması önemli ölçüde kısalmaktadır. Kemeronline, şirketinizin e-Ticaret altyapısını kurarken en öncelikli amaç her zaman için iş süreçlerinizi birbiri ile ilişkilendirmek; hem şirket içi hem de iş ortaklarıyla olan çalışmalarınızda iş süreçlerini hızlandırıp maksimuma ulaştırma. Kemeronline, e-Ticaret çözümleri, hem alım hem de satım taraflarında olmak üzere sürecin tüm aşamalarını ve fonksiyonlarını kapsar.

Güvenliğin önemli olduğu kart kullanımı v.b. işlemlerin yer aldığı e-ticaret uygulamalarında yüksek seviyeli şifrelemeler kullanılmaktadır (SEC, SSL). 
   
yazilim_gelistirme