KemerOnline Kemerburgaz-Göktürk Bölgesi İnternet Çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri .:: kemeronline - Web Site Tasarım Yazılım ve Danismanlik Hizmetleri ::.
 

Kemeronline Hakkında

 

Etik değerlere saygılı, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet..

Kemeronline, başlıca bireysel kullanıcıların ve finans, turizm ve tekstil sektörüne odaklı kurumsal bilişim danışmanlığı ve teknik destek hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana sektöründe öncü pekçok kuruluşa hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştirme ve bu konuda araştırlamalarla bulunduğu noktaya gelen Kemeronline kalite standartları dahilinde hizmet sunmakta ve bunu sürekli geliştirilmesi gereken bir süreç olarak değerlendirmektedir.

Gelişen teknolojiler doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen Kemeronline, ürün ve hizmet alanında işbirliği olan Microsoft, Siemens Business Services, Logo Business System, Link, ETA, Hewlett Packard, Fujitsu-Siemens, Intel, Sony ve diğer pekçok işortaklığının da kattığı güçle bu hizmetleri artık bireysel alanda da sunmaya başlamıştır.

Ve KEMERONLİNE artık siz neredeyseniz orada.

Kemeronline sözkonusu tüm bu hizmetleri artık siz neredeyseniz orada, evinizde, işyerinizde sunuyor. Yapmanız gereken sadece ONLINE YARDIM bağlantısını tıklamanız yada bir telefon açmanız...
0212 322 38 66 / 0 532 721 32 98

 
Kemerburgaz Üniversitesi`ne TBMM`den onay çıktı
   
Kardeşler Lokantası Kemerburgaz
   
Kemerburgaz Turşucuları
   
Kemerburgaz’da Doğal Süt Ürünleri
   
Matsin Diamond Göktürk’te Hizmete Başladı