KemerOnline Kemerburgaz-Göktürk Bölgesi İnternet Çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri .:: kemeronline - Web Site Tasarım Yazılım ve Danismanlik Hizmetleri ::.
 

Sorunlarla karşılaşmadan, zaman kaybetmeden, etkin ve verimli bilgisayar kullanımı için;

Kemeronline Teknik Destek ve Bakım Hizmetleri


Kullandığınız bilgisayar sisteminin etkin ve verimli kullanımı için düzenli bakımının yapılması gereklidir.

Bakım anlaşması kapsamında alınan teknik destek hizmetleri direkt fiyat avantajının dışında sürekli bakımın getirdiği sorun önleyici özelliği sayesinde sistemlerde sorunlarla karşılaşılmaması ve sizlere zaman kaybettirmemesi gibi dolaylı maliyet avantajlarıda sağlar.

Kemeronline, "Bakım Anlaşması" veya "Bakım Anlaşmasız Çağrı Üzerine" teknik destek hizmeti vermektedir. "Bakım Anlaşması" olan müşterilerimizin en önemli avantajı çağrılarda önceliğe sahip olmalarıdır. Önemli bir avantajda bakım anlaşması kapsamı dışındaki zaman ve hizmetler için "Bakım Anlaşmasız Çağrı Üzerine" hizmet alan müşterilerimize göre %80 daha az ücret öderler. Sadece %20'sini.

Bakım anlaşması ile çalıştığımız firmalarda iki önemli rol üstleniriz:

Sorunların Önlenmesi

Periyodik olarak bakım kapsamındaki bilgisayar donanımı ve yazılımlarınızı kontrol ederiz. Böylece bilgisayar sisteminde herhangi bir hata, arıza oluşmadan, yüksek maliyetlerin ve zaman kayıplarının oluşmasını önceden engellenebilmektedir.

Onarımlar

Periyodik bakım dışında, sizden gelen istek üzerine hemen donanım ve yazılım üzerinde oluşan hataları gideririz.

 
Kemerburgaz Üniversitesi`ne TBMM`den onay çıktı
   
Kardeşler Lokantası Kemerburgaz
   
Kemerburgaz Turşucuları
   
Kemerburgaz’da Doğal Süt Ürünleri
   
Matsin Diamond Göktürk’te Hizmete Başladı